Hakkımızda

PLANET ENERJİ SİSTEMLERİ olarak;

Yenilenebilir Enerji sistemlerinin önemli bir unsuru olan Güneş Enerjisi Santralleri (GES) projelerinde, Saha ve Proje Geliştirme, Sistem Projelendirme, String Dizaynı, Elektrik ve Şalt Proje Çizimi, İzin/Ruhsat Başvuruları, Tesis Kurulum ve Devreye Alma hizmetlerini vermekteyiz. Firmamız, hızla gelişmekte olan bu sektörde yerli imalat ve çözümleri ile en küçük çatı uygulamasından yüksek güçte GES projesi kurulumlarına kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmet sunmak amacı ile kurulmuş ve faaliyetlerine devam etmektedir.

Güneş elektrik santral yapımında ana ürünler olan modül ve invertör’lerin yanı sıra, montajın yapılmasına olanak sağlayan kolay ve pratik bağlantı parçalarımız ile PV modül tipinden ve montajın yapılacağı zemin tipinden bağımsız olarak sistem kurulumları artık daha kolay ve maliyetsiz gerçekleşebilmektedir. Bu sayede sistem kurulum maliyetlerinde %15’lere varan maliyet düşüşleri yakalanabilmektedir.

Amacımız tüketicilerin kendi elektriklerini üretecekleri sistemleri daha kolay ve pratik bir şekilde kurmalarını sağlayacak ürün ve hizmetleri tedarik etmek, ülkemizde yenilebilir enerji yatırımlarının önünü açacak yeni ve yenilikçi çözümleri sürekli geliştirmektir.

PLANET ENERJİ SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş Adres: Esatpaşa mahallesi, Zahir sokak. No:10-A - Ataşehir - İSTANBUL Tel: 0216 314 1724-25 Faks: 0216 314 17 26 info@ planetenerji.com.tr